Новини

Новини
Профілактичний захід «Вживання наркотиків – лабіринт без виходу»
154 26-06-2019

До Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконним обігом, який традиційно відзначається 26 червня, було організовано та проведено спільні заходи Більмацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей молоді,  КУ «Більмацька центральна районна бібліотека», КУ «Більмацька дитяча районна бібліотека» та Мар’янівської сільської бібліотеки. Зокрема, протягом тижня на базі вище зазначених бібліотек діяли Інформаційні столи «Вживання наркотиків – лабіринт без виходу».

      До уваги відвідувачів запропоновано було: тематичні інформаційно-просвітницькі  буклети, листівки, брошури, а також науково-популярна література відповідного спрямування. Під час групового чи індивідуального спілкування з фахівцями центру соціальних служб та працівниками бібліотек зацікавлені особи мали змогу отримати більш детальну інформацію на питання, що їх турбують чи цікавлять, здійснити тестування та анкетування.

      Організатори Інформаційного столу надавали інформацію чи консультації в межах професійної компетенції, в разі потреби переадресовували (або радили звернутися) до інших відповідних суб’єктів соціальної роботи.

     Захід розраховано було на різновікові категорії населення.

© Більмацька районна рада