Новини

Новини
Відбулося пленарне засідання районої ради
214 07-06-2019

07 червня депутати районної ради зібралися на пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання.

З 25 депутатів районної ради на сесії були  присутні 15 депутатів та більшість запрошених керівників підприємств, установ, організацій, засобу масової інформації району.

До складу лічильної комісії обрали: Бабенка Миколу Васильовича – головою комісії, Іванова Володимира Володимировича – заступником голови комісії та  Батичка Вадима Олександровича  – секретарем комісії. Депутата районної ради   Боркун Світлану Іванівну обрано секретарем сесії.

На початку засідання депутати затвердили порядок денний пленарного засідання ради в кількості 22 питань та приступили до його розгляду. Більшу частину питань, до проектів рішень яких не надходило зауважень і пропозицій під час їх розгляду в постійних комісіях ради, розглянули за скороченою процедурою. Шляхом пакетного голосування були прийняті відповідні рішення ради з 12 питань.  

Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Більмацького району на 2019 рік доповідав перший заступник голови Більмацької райдержадміністрації Василенко О.П.; про хід виконання Програми розвитку рекреаційно-курортного комплексу та туризму в Більмацькому районі на 2016-2020 роки доповів начальник відділу культури  та туризму Шакун Є.В. Начальник управління фінансів Хоменко В.В. доповідав з питання «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018 № 9 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами та доповненнями). Про хід виконання Програми профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Більмацького району на 2016-2020 роки інформував т.в.о. начальника Більмацького відділу поліції Коссе В.Ф.

Низка питань черги денної стосувалася управління комунальним майном, надання згоди на продовження терміну дії договорів позички, на передачу майна в комунальну власність.

По всім питанням депутатами прийнято відповідні рішення.   

© Більмацька районна рада