Новини

Новини
Привітання голови районної ради
208 08-05-2019
 Шановні ветерани, дорогі земляки!
Щиро вітаю вас з  Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ці дні ми згадуємо про страшні жертви Другої світової війни, про великий подвиг і трагедію українського народу, переосмислюємо події того часу, ведемо чесний діалог навколо складних сторінок минулого, вшановуємо пам`ять кожного, хто боровся з нацизмом. 
День Перемоги об’єднує українців в спільній пам’яті за мільйонами загиблих співвітчизників. Світла пам’ять кожному воїну, хто у той  час звільнив світ від фашизму. Світла пам’ять кожному патріоту, який у наш час загинув за незалежність України.
Шановні ветерани! Ваша мудрість допомагає нам шукати свою стежину в житті, ваш досвід допомагає наступним поколінням оминати власні помилки, а ваша щира сердечна посмішка допомагає народжуватись добру та гармонії в наших серцях.  
Доземний уклін вам, найстаршому й наймудрішому поколінню, що подає приклад молодшим, як треба любити Батьківщину, цінувати й охороняти її. Хай будуть міцними здоров’я і непохитна віра в світле майбутнє дітей і онуків!  Нехай в Ваших домівках завжди панують мир, спокій та достаток.
Мирного неба Вам та Вашим родинам! 

Голова районної ради Юлія Симоненко

© Більмацька районна рада