Новини

Новини
На пленарному засіданні районної ради
270 22-03-2019
22 березня депутати районної ради зібралися на пленарне засідання двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання. 
З 25 депутатів районної ради на сесії були  присутні 13 депутатів та більшість запрошених керівників підприємств, установ, організацій, засобу масової інформації району.
До складу лічильної комісії обрали: Черіпко Тетяну Миколаївну – головою комісії, Бабенка Миколу Васильовича – заступником голови комісії та Іванова Володимира Володимировича  – секретарем комісії. Депутата районної ради Кабко Любов Миколаївну обрано секретарем сесії. 
Перед початком засідання присутні заслухали повідомлення територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок. З інформацією про результати діяльності Бердянської місцевої прокуратури за 12 місяців 2018 року виступив керівник Бердянської місцевої прокуратури, старший радник юстиції Рудий Володимир Іванович. Інформацію щодо ризиків у сфері громадського здоров’я доповів Груба Анатолій Петрович, завідувач відокремленого підрозділу «Пологівський міжрайонний відділ державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я». 
 Потім депутати затвердили порядок денний пленарного засідання ради в кількості 29 питань та приступили до його розгляду. Більшу частину питань, до проектів рішень яких не надходило зауважень і пропозицій під час їх розгляду в постійних комісіях ради, розглянули за скороченою процедурою. Шляхом пакетного голосування були прийняті відповідні рішення ради з 20 питань.  
Більшість проектів рішень, винесених на розгляд сесії, були детально розглянуті на спільних засіданнях постійних комісій  та президії районної ради.  
Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Більмацького району на 2018 рік та про Програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2019 рік доповідав перший заступник голови Більмацької райдержадміністрації Василенко О.П.; про хід виконання Програми розвитку культури на 2013-2019 роки доповів начальник відділу культури  та туризму Шакун Є.В. Начальник управління фінансів Хоменко В.В. доповідав з питання «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018 № 9 «Про районний бюджет на 2019 рік».  
Низка питань черги денної стосувалася управління комунальним майном, надання згоди на продовження терміну дії договорів позички, на передачу майна в комунальну власність. 
По всім питанням депутатами прийнято відповідні рішення.   
   
© Більмацька районна рада