Новини

Новини
ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
77 21-02-2019
  У річницю знакових подій на Майдані в навчальних закладах району, будинках культури, громадських організаціях  віддали данину пам’яті тим, хто ціною власного життя змінив історію України. 20 лютого – працівниками комунального закладу «Більмацький районний будинок культури» на дозвілевому об’єкті Більмацької опорної ЗОШ – I-III ступенів було проведено лінійку – реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні «Небесна Сотня – в пам’яті на віки» для учнів 7 – 11 класів. Під час заходу представлено відеохроніку про події  19 - 20 лютого 2014 року, в образі матері продекламовано вірш «Небесна Сотня», звучали пісні на честь загиблих героїв. Хвилиною мовчання вшанували загиблих та запалили свічки пам’яті. Учні приєдналися до акції «Герої Небесної Сотні».
 В Новоукраїнському сільському будинку культури пройшло засідання любительського об’єднання «Поезія» до дня Героїв Небесної Сотні на тему «Революція, яка змінила країну».
Під час засідання відбулося читання по книзі Марка Рудневича «Я з Небесної сотні», а також прозвучали вірші сучасного українського поета Бориса Гуменюка, який був учасником подій на майдані та боїв на Донбасі.

© Більмацька районна рада