Новини

Новини
Мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан
80 15-02-2019
 15 лютого у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся мітинг на Меморіалі Слави у райцентрі біля пам’ятника загиблим воїнам – «афганцям». В заходах взяли участь голова районної ради Юлія Симоненко, заступник голови райдержадміністрації Людмила Рябовол, голова Розівської райдержадміністрації Володимир Ревут, голова Більмацької селищної ради Павло Будник, протоієрей Михайло (Підгірний), воїни-інтернаціоналісти, представники громадськості.
Учасники мітингу відзначали, що хоча з кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни, але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України. Вітаючи воїнів-інтернаціоналістів, голова районної ради сказала: «Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного нашого загиблого співвітчизника. Дякую усім ветеранам-інтернаціоналістам за їх вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту та вміння перемагати, за піклування за родинами загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління. Покоління афганців знає ціну життя, дружби, єдності, воно зберегло військову відданість і братерство». Юлія Симоненко вручила Почесні грамоти районної ради Солтису М.В., Смоляному О.Я., Рибка М.І. за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в районі, соціальний захист  воїнів-інтернаціоналістів, активну участь у громадському житті, з нагоди 30-ї річниці виводу радянських військ з демократичної республіки Афганістан  та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Присутніми ушановано громадян нашого району, які приймали участь у військових конфліктах на територіях інших держав та пам’ять тих, хто поліг на чужій землі хвилиною мовчання. 

© Більмацька районна рада