Новини

Новини
Вітання з Днем працівників освіти
68 05-10-2018

Шановні працівники освіти району!
Дорогі вчителі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем вчителя.

 
Звертаюся до вас з найщирішими словами вітання з нагоди професійного свята. Хоча вчитель – це набагато більше, ніж професія. Вчитель – це спосіб життя. Це поклик душі. Вчитель для кожного з нас – це назавжди. Колишніх вчителів не буває. Низько вклоняюсь перед вашим талантом, вашою майстерністю, вашою вічною відданістю своїм учням.
Немає нічого найпрекраснішого в житті, ніж вчитися, відкривати нові обрії знань. Щороку ви з особливим хвилюванням і високою відповідальністю зустрічаєте нових, соромливих і зухвалих, розумних і неуважних, розкутих і стриманих учнів. Ви не лише навчаєте їх основам предметів, ви вчите їх людяності, життєвій мудрості, щирості й добру. Ваш робочий день неможливо обрахувати годинами, він нескінченний. Як нескінченним є і ваш шлях самовдосконалення, розвитку, науки.

Сердечно бажаю всім вчителям натхнення, терпимості, нових здобутків, радості від досягнутого. Нехай доля кожного з вас буде світлою і щасливою. Нехай посіяне вами зерно доброти і науки проросте щирим врожаєм майбутніх великих талантів і гарних фахівців, справжніх особистостей і патріотів. Міцного здоров’я, довгої та щасливої дороги в житті, вдячності учнів і нових перемог на нелегкій освітянській ниві на благо рідного краю, на благо України!

 

Голова районної ради                                             Юлія Симоненко
© Більмацька районна рада