Новини

Новини
Привітання голови ради з 77-ю річницею визволення району
1852 11-09-2020
Дорогі ветерани Другої світової війни, працівники фронту і тилу, вдови та діти війни, жителі району!
У ці вересневі дні, 77 років тому, наша земля була остаточно звільнена від фашистських загарбників. Усі ми, старі й молоді, пишаємося подвигом визволителів. Пам’ять про цей подвиг ми маємо берегти та передавати нашим дітям і онукам.  
77 років відділяють нас від тих вересневих днів, коли відлунали останні залпи війни у нашому краї. Давно загоїлися рани, зрівнялися окопи, але людська пам’ять знову і знову повертається до минулого.
Ті, хто кував перемогу – для нас символ стійкості й оптимізму, любові до рідної землі й служіння народу. Ваш героїчний шлях – це невичерпне джерело нашого натхнення, сили духу й віри в щасливе майбутнє Української держави. Хай завжди на вільній українській землі будуть мир і згода.
Слава ветеранам, всім тим, хто боронив Батьківщину від страшного ворога, хто відвойовував українські землі, жертвуючи своєю кров’ю і життям заради майбутнього! Сердечно вітаємо всіх з 77-ю річницею визволення району від фашистських загарбників. Пам’ятайте, на якій героїчній землі ми живемо.  Наш народ – сильний духом і вірний ідеалам добра і справедливості і це – назавжди!

З повагою, голова районної ради                Володимир Іванов
© Більмацька районна рада