Новини

Новини
Привітання з Днем Перемоги
1775 08-05-2020

Дорогі ветерани, шановні земляки!

 Усе більше віддаляються від нас грізні роки Другої світової війни, однієї з найжорстокіших у світі. Але час не владний над ними, їх не стерти ні з пам`яті народної, ні з скрижалей історії.  

 Гірку чашу болю і страждань сповна довелося випити нашому народові. Але з тієї переможної весни 9 травня є для нас найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за свій великий народ. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам`яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив нацистську  навалу ціною власного життя, складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.

 Від імені районної  ради сердечно вітаємо ветеранів-фронтовиків, працівників тилу, всіх жителів району з великим і світлим святом 75-ї річниці Перемоги над нацизмом!

 Бажаємо вам, дорогі наші ветерани, бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою!  

Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!


З повагою, голова районної ради Юлія Симоненко

 

© Більмацька районна рада