Новини

Новини
Відбулося спільне засідання постійних комісій ради
1218 24-03-2020

24 березня 2020 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та управління об’єктами спільної власності та з фінансово-економічних питань і бюджету під головуванням Савчука Ю.В.  На розгляд депутатів було винесено питання черги денної 33 сесії районної ради, яка відбудеться 27 березня 2020 року.  Основні питання – бюджетні, а саме: «Про проект рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 18.12.2019 № 18 «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами та доповненнями)», «Про проект рішення «Про внесення змін до програми підтримки повноважень виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в Більмацькому районі Запорізької області на 2015-2020 роки», «Про проект рішення «Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Більмацького району на 2019 рік та про Програму соціально-економічного розвитку Більмацького району на 2020 рік».

 

Також депутати заслухали звіт голови районної ради Юлії Симоненко про роботу ради в 2019 році, опрацювали клопотання комунального некомерційного підприємства «Більмацька ЦРЛ»  про виділення коштів на реконструкцію даху лікарні, про виділення коштів на дофінансування хворих на цукровий діабет.

 На засідання були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Василенко О.П., начальник відділу фінансів райдержадміністрації Безсала Н.О., головний лікар КНП «Більмацька ЦПЛ» Мацюця В.М.

Того ж дня голови постійних комісії, фракцій на засіданні президії обговорили пропозиції щодо пакетного голосування на сесії районної ради. За результатами обговорення до пакетного голосування рекомендовано включити 18 питань черги денної.  

© Більмацька районна рада