Новини

Новини
На сесії районної ради
325 24-01-2020
24 січня 2020 року в залі засідань відбулася 32 (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь 17 депутатів із 25 обраних. До складу лічильної комісії було обрано Боркун С.І. – головою, Дворського М.А. – секретарем та Довгополика В.О., секретарем сесії обрано Мартиненко Л.В.
На порядок денний було винесено 22 питання. За пропозицією Президії ради 13 питань включили до пакетного голосування.
Спершу депутати розглянули питання «Про звернення депутатів Більмацької селищної ради». За підсумками обговорення прийнято рішення задовольнити звернення в частині передачі міжбюджетних трансфертів у вигляді залишку освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, залишку освітньої субвенції місцевого бюджету місцевим бюджетам, залишку додаткової дотації з місцевого бюджету місцевим бюджетам в сумі 4 млн 373 тис грн та передачі вільного залишку загального фонду в сумі 2 млн грн. 
Розгляд бюджетних питань був основним на сесії. Начальник відділу фінансів райдержадміністрації Безсала Н.О. поінформувала депутатів по питаннях «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018 № 9 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами та доповненнями)», «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 18.12.2019 № 18 «Про районний бюджет на 2020 рік» та з питання «Про звіт Більмацької районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за 2019 рік».
Депутати затвердили умови оплати праці голови ради, надали дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Більмацька ЦРЛ» на переукладання договору оренди нерухомого майна та договорів позички транспортних засобів з комунальним некомерційним підприємством «Більмацький центр ПМСД». 
По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.
В роботі сесії брали участь представники райдержадміністрації, керівники відділів,  більшість запрошених керівників підприємств, установ,   засобу масової інформації району.

© Більмацька районна рада