Новини

Новини
Спільне засідання постійних комісій
381 22-01-2020

22 січня 2020 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та управління об’єктами спільної власності, з фінансово-економічних питань і бюджету, з питань депутатської діяльності, етики, законності і правопорядку, з гуманітарних питань, з питань агропромислового комплексу та охорони навколишнього середовища. Із 25 депутатів на засіданні були присутні 15. Порядок денний засідання передбачав розгляд 23 питань, більшість яких заплановано включити в чергу денну 32-ї (позачергової) сесії районної ради, яка відбудеться 24 січня 2020 року.    Депутати детально розглянули всі питання черги денної. Активне обговорення викликало звернення депутатів Більмацької селищної ради, звіт райдержадміністрації про виконання районного бюджету за 2019 рік, про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 18.12.2019 № 18 «Про районний бюджет на 2020 рік». Депутати висловили свою думку щодо розподілу вільних залишків районного бюджету, питання фінансування районної лікарні і можливість її функціонування в подальшому. В обговоренні взяли участь депутати ради Іванов В.В., Корсун М.П., Савчук Ю.В., Єрмак О.К., Коншин В.Д.

Розглянули проекти рішень «Про виконання програми  підтримки розвитку культур національних меншин в Більмацькому районі на 2013-2019 рік», «Про виконання програми розвитку рекреаційно-курортного комплексу та туризму в Більмацькому районі на 2016-2020 роки», «Про виконання Програми інвентаризації внутрішньогосподарських зрошувальних систем Більмацького району до 2020 року», «Про виконання Програми відтворення лісових насаджень та полезахисних лісових смуг у Більмацькому районі до 2020 року» «Про виконання Програми освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорону земель у Більмацькому районі до 2020 рокуʺ,  «Про виконання Програми щодо профілактики зооантропонозних і трансмісивних захворювань на території Більмацького району до 2020 року».

Також депутати опрацювали клопотання комунального некомерційного підприємства «Більмацька ЦРЛ» про затвердження тарифів теплової енергії, про надання дозволу на передачу в оренду приміщення, про продовження терміну дії договорів позички; клопотання Більмацької селищної ради щодо затвердження проекту землеустрою.

 На засідання були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Василенко О.П., заступник голова райдержадміністрації Рябовол Л.Д., начальник відділу агропромислового розвитку Коломоєць В.А., начальник відділу культури і туризму Шакун Є.В., директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марусяк О.В., Більмацький селищний голова Ковальчук Б.П.

Того ж дня голови постійних комісії, фракцій на засіданні президії обговорили пропозиції щодо пакетного голосування на сесії районної ради. За результатами обговорення до пакетного голосування рекомендовано включити 13 питань черги денної.  

© Більмацька районна рада