Новини

Новини
Відбулася 31 сесія районної ради
282 19-12-2019
18 грудня в залі засідань депутати районної ради зібрались на 31 сесію районної ради 7 скликання. На пленарному засіданні була присутня більшість обраних депутатів та запрошених керівників комунальних установ, відділів райдержадміністрації. В чергу денну було включено 36 питань. Депутати затвердили порядок денний пленарного засідання ради та приступили до його розгляду. Більшу частину питань, до проектів рішень яких не надходило зауважень і пропозицій під час їх розгляду в постійних комісіях ради, розглянули за скороченою процедурою. Шляхом пакетного голосування були прийняті відповідні рішення ради.
Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Більмацька центральна районна лікарня» Мацюця В.М. доповів про хід виконання Програми розвитку охорони здоров’я на 2018-2021 роки. В обговоренні взяли участь депутати ради Корсун М.П., Савчук Ю.В.  
Начальник відділу фінансів райдержадміністрації Безсала Н.О. поінформувала депутатів по питаннях «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018 № 9 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами та доповненнями)» та «Про районний бюджет на 2020 рік». 
Формування доходів районного бюджету на 2020 рік здійснено на основі норм Податкового і Бюджетного кодексів України, Закону України ʺПро Державний бюджет України на 2020 рікʺ та інших законодавчих актів.
Зменшення прогнозного обсягу доходів в зв`язку зі створенням в 2019 році Більмацької  об’єднаної територіальної громади.
Обсяг власних доходів загального і спеціального фондів районного бюджету прогнозується на рівні 135,000 тис.грн., обсяг загального фонду прогнозується на рівні  6037,158 тис.грн.
На засіданні сесії депутати прийняли рішення щодо передачі транспортних засобів та нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Більмацького району у комунальну власність Більмацької та Новоукраїнської об’єднаних територіальних громад.
Після виступів депутатів та доповідачів голова районної ради закрила пленарне засідання ради та оголосила про завершення сесії.

© Більмацька районна рада