Новини

Новини
Депутати ради розглянули бюджетні питання
248 29-11-2019

29 листопада в залі засідань відбулась 30 (позачергова) сесія районної ради 7 скликання. Основними питаннями порядку денного були бюджетні питання. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Більмацького району на 2019 рік та про внесення доповнень до Програми підтримки повноважень виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в Більмацькому районі на 2015-2020 роки доповідав перший заступник голови райдержадміністрації Василенко О.П.

         Начальник відділу фінансів райдержадміністрації Безсала Н.О. поінформувала депутатів по питанню «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018 № 9 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами та доповненнями)».

         Голова ради Юлія Симоненко ознайомила присутніх з депутатським запитом та детально надала відповідь по порушеному питанню. За результатами обговорення проектів прийняті відповідні рішення.

         В роботі пленарного засідання взяли участь 18 депутатів ради та більшість запрошених керівників комунальних установ, відділів райдержадміністрації.

© Більмацька районна рада